Razem raźniej

Zintegruj swój sklep

Sprawne i zautomatyzowane działanie to podstawa w e-comerce

Pomożemy Ci usprawnić działanie Twojego sklepu internetowego Prestashop, dzięki integracjom z zewnetrznymi systemami, firmami spedycyjnymi i dodatkowymi usługami.

Integracje Prestashop

Sprzedawaj gdzie tylko chcesz. Dzięki naszym sprawdzonym integracjom z platformami marketplace sprzedaż na nich nigdy nie była łatwiejsza.

Szybko i bezproblemowo nadawaj paczki, bezpośrednio z panelu administracyjnego Prestashop.

Wygoda i łatwość płacenia w sklepie internetowym to jeden z podstawowych czynników wpływających na wysokość konwersji. W ekomm wdrażamy integracje sklepów Prestashop z popularnymi bramkami płatniczymi.

Opinie o sklepie skutecznie zwiększają poziom zaufania Klienta do sklepu i sprawiają, że chętniej i bez obaw zrobi w nim zakupy. Wdrażamy do sklepów Prestashop systemy, które pozwalają takie opinie zbierać i prezentować Klientom odwiedzającym stronę.

Porównywarki cen to dobry sposób na dotarcie do Klienta i zwiększenie widoczności sklepu w internecie. Integrujemy Prestashop ze wszystkimi popularnymi porównywarkami cen obecnymi w internecie.

Wdrażamy integracje sklepów Prestashop z hurtowniami na podstawie udostępnianych przez nie plików produktowych.

Zawsze aktualne stany magazynowe to podstawa sprawnej sprzedaży.

Dotrzyj do Swoich Klientów dzięki wiadomościom mailowym. Wdrażanmy integracje ze wszystkimi popularnymi usługami mailingowymi dostępnymi na rynku.

Daj się odnaleźć w internecie. W ekomm kompleksowo integrujemy Twój sklep internetowy z usługami Google, począwszy od Google Analytics po Search Console, Ads i Merchant Center.

Zautomatyzuj działanie Twojego sklepu, dzięki niesamowitym możliwościom systemu Baselinker.

Nie znalazłeś/aś interesującej Cię integracji?

Zaufały nam dziesiątki Klientów

ani jeden się nie zawiódł