Twój własny sklep internetowy

w 5 krokach

Jak to działa?

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekiwania, a my dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązania. Brief pozwala nam zapoznać się ze specyfiką Twojej firmy i branży w jakiej działasz, na jego podstawie tworzymy wstępną wycenę sklepu.
Na tym etapie uzgadniamy jakie dokładnie funkcjonalności ma posiadać Twój nowy sklep internetowy Prestashop. Bazując na naszym doświadczeniu podpowiadamy co ma sens a co nie, tak aby sklep odniósł sukces.
Projektujemy Twój nowy sklep internetowy bazując na zasadach dobrego UX i UI oraz uwzględniając wszystkie uzgodnione wcześniej funkcjonalności.
Po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do wdrażania layoutu oraz wszelkich modułów.
Po zakończeniu budowy sklepu przechodzi on rygorystyczne testy wydajnościowe i sprzedażowe. Testujemy kilkadziesiąt parametrów i mechanizmów działania sklepu aby mieć pewność, że w momencie uruchomienia wszystko działa tak jak powinno.

Co zyskujesz wybierając nas

do stworzenia Twojego sklepu PrestaShop?

Jako podstawowy cel przy tworzeniu każdego nowego sklepu internetowego stawiamy sobie zrozumienie branży w jakiej ma funkcjonować. Robimy dogłebny research czego i w jaki sposób szukają Twoji Klienci i dobieramy odpowiednie rozwiązania, aby Twój sklep był dla nich najlepszym wyborem.

Już od samego początku tworzenia projektu sklepu internetowego dbamy o zachowanie dobrych praktyk UI i UX oraz SEO. Każdy sklep wdrażany jest z dbałością o najmniejsze szczegóły abyś mógł odnieść sukces w branży e-commerce.

Dbamy o to aby Twoi Klienci otrzymywali dokładnie te informacje, których potrzebują do dokonania właściwiego wyboru. Podkreślamy mocne strony sklepu i produktu, a design sklepu budujemy w oparciu o najważniejszy element, czyli produkt, który chcesz sprzedać.

Dbamy o to aby proces składania zamówienia był jak najbardziej zoptymalizowany i przejrzysty dla Klienta i zachęcał do złożenia zamówienia w sklepie.

Automatyzacja, integracja i zwiększanie możliwości sklepów internetowych to podstawowe elementy, które pozwalają być konkurencyjnym na wciąż rozwijającym się rynku e-commerce. Dzięki wieloletniemu doświadzeniu z integracjami sklepów Prestashop z zewnętrznymi narzędziami i platformami handlowymi wzniesiemy Twój biznes na wyższy poziom.

Nie czekaj!

Wypełnij brief i dowiedz się co możemy razem stworzyć

Najczęściej zadawane pytania

Nie posiadamy jednego stałego cennika, do każdego Klienta i jego oczekiwań podchodzimy indywidualnie. Jeżeli chcesz poznać wycenę sklepu internetowego stworzonego przez nas wypełnij BRIEF, a w przeciągu kilku dni otrzymasz od nas ofertę.

Bardzo dużo zależy od poziomu skomplikowania sklepu, ale ogólnie można przyjąć, żę czas wdrożenia sklepu to od 1 do 4 miesięcy.

Budując sklep dbamy aby podstawowe wymogi dobrego SEO były spełnione i od razu poprawiamy pewne znane problemy silnika PrestaShop.

Tak, większość hurtowni udostępnia pliki XML, CSV lub inne z listą swoich produktów, więc jest możliwość integracji i pobierania produktów z takiego pliku. Zakres integracji i jej koszt zależny jest od hurtowni. Więcej o integracjach jakie wdrażamy przeczytasz tutaj.

Wszystko zależy od Twoich wymagań i budżetu. Wdrożenie na gotowym szablonie na pewno będzie tańsze niż budowa szablonu od zera, natomiast niesie ze sobą szereg potencjalnych zagrożeń i problemów, z którymi trzeba się liczyć.

Zaufały nam dziesiątki Klientów

ani jeden się nie zawiódł